OSVĚTLENÍ


   Další z nabídky naší firmy je samozřejmě osvětlovací technika, která je v současné době velmi důležitým prvkem každé show a proto se snažíme držet krok s dobou. Nejsme jedni z těch, kteří prodávají "množství " použité techniky, ale nabízíme připravené show s ohledem na účelné a správné využití techniky v daném prostoru konání akce. Naší předností v tomto oboru je individuální a profesionální přístup našeho osvětlovače ke každé akci. Standardem se stává tvorba 3D návrhu dodávaná ke kalkulaci, aby každý klient viděl, jak design světel bude v reálu vypadat.
 
 
 


OD SKROMNÉHO OSVĚTLENÍ K MEGASHOW

Vzhledem k tomu, že jsme si vědomi dnešní situace na kulturním trhu, dokážeme Vám nabídnou osvětlovací techniku a show za velmi přijatelných cenových podmínek díky použití techniky od méně renomovaných a přitom kvalitních výrobců jako FUTURELIGHT, STAIRVILE či VIKY PROFESIONAL LIGHTING. Světla těchto výrobců odvedou dobrou práci na poli koncertů, festivalů a kulturních událostí, kde je drahá profesionální technika nad rámec Vašich prostředků.

Samozřejmě nabízeme i plně profesionální techniku od předních světových výrobců jako MARTIN a JB-Lighting, kteří splňují veškerá kritéria k využití na velkých koncertech a plně profesionálních produkcích. Touto technikou disponujeme zatím pouze formou našeho stálého subdodavatele.