LIGHT-DESIGN   Světelný design je v dnešní době jeden z dominantních pilířů celé Vaší show. Je to věc, která dodá nezbytnou atmosféru Vámi pořádané akci a vytvoří u diváka emoce, a proto firma Lightstorm-design rozšířila své portfolio nabízených služeb i o tvorbu světelného designu.
Každou událost, kterou připravujete jsme pro Vás schopni virtuálně vytvořit na PC a zaslat vám náhledy scény ve formě obrázku či videa, aby jste viděly, jak daná scéna bude vypadat. Získáte přesný obrázek o tom, jak vámi objednaná služba (osvětlení, projekce či podium) vynikne na rozdíl od (pro většinu nic neříkajících) kalkulací ve formě tabulek.


NECHTE SI PŘIPRAVIT SCÉNU

   Máte vlastní techniku či dodavatele techniky a chcete pouze navrhnout a připravit scénu?   Nechte si ji vytvořit u Nás. Jsme schopni Vám vytvořit scénografii i light-design přímo na míru s ohledem na nejlepší využití Vámi používané techniky.
Dále Vám můžeme nabídnout i případné naprogramování Vašich světelných pultů a připravit je na tour, divadelní představení aj. pokud máte vlastního operátora.


NECHTE SI PŘIPRAVIT SHOW

 
   Další z námi nabízených služeb je tvorba světelné show a video-projekce v time-code režimu což znamená, že Vám připravíme show přímo do hudebního či jiného podkladu. Ideální řešení pro tourné, úvodní scény na event a jiné show-performance akce.